W dniach 26-27 kwietnia w Hotelu Warszawianka Centrum Kongresowe Serock odbyła się konferencja April Consumer Credit Days. Konferencja poświęcona problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.

 

III edycja konferencji ACCD

III edycja April Consumer Credit Days już za nami. Na konferencji poruszono wiele ważnych tematów, wśród których uczestnicy mogli dowiedzieć się, ile jest wart rynek konsumencki, a także lepiej zrozumieć RODO. Drugi dzień konferencji poświęcony był przede wszystkim nowatorskim technologiom w finansach. Słuchacze poszerzyli swoją wiedzę z zakresu popularnych w ostatnim czasie kryptowalut, automatyzacji w ocenie ryzyka, jak i sztucznej inteligencji. Partnerem merytorycznym wydarzenia była spółka SOLVEN Finance jako jeden z kluczowych przedstawicieli instytucji pożyczkowych.

Solven Finance – partnerem konferencji

Spotkanie skupiło wielu ekspertów oraz praktyków na polskim, jak i europejskim rynku finansowym a także stanowiło miejsce wymiany doświadczeń. „Konferencja pozwoliła spojrzeć na zagadnienia aktualnych problemów zarządzania należnościami z różnych perspektyw jej uczestników oraz eksperckich podsumowań” – powiedział Rafał Gibczyński, CEO SOLVEN Finance oraz członek Rady Programowej. SOLVEN Finance było jednym z partnerów konferencji w Serocku, który jest właścicielem dwóch brandów: Solven.pl oraz Polozyczka.pl