Kiedy jesteśmy w finansowym dołku, to nawet codzienne zakupy mogą stanowić poważny problem, gdy w portfelu brakuje gotówki. Jedynym rozwiązaniem, jakie w takiej sytuacji przychodzi nam do głowy, jest wzięcie pożyczki gotówkowej. Można ją otrzymać w banku, gdzie mamy konto, ale ilość stawianych wymagań sprawia, że lepiej skorzystać z usług jednej z instytucji pozabankowych działających w naszym kraju.

Zadłużenie nie ma żadnego znaczenia.
Jedną z rzeczy sprawdzanych przez banki jest historia kredytowa klienta, a jakiekolwiek zadłużenie czy wpis w Biurze Informacji Kredytowej praktycznie wykluczają możliwość zdobycia potrzebnych środków. Uzyskanie pożyczki bez bik, popularnej chwilówki nie wymaga spełnienia tego warunku, a inne zobowiązania finansowe czy zaległości w ich spłacie nie są brane pod uwagę.

Formalności załatwisz osobiście lub przez internet.
Wzięcie pożyczki bez bik jest niezwykle proste, nie wymagając również posiadania zaświadczeń potwierdzających zatrudnienie i wysokość uzyskiwanego z tego tytułu dochodu. Jedyny dokument, jaki trzeba mieć przy sobie, to dowód osobisty, a o zarobkach informujemy w postaci oświadczenia umieszczonego we wniosku. Można go złożyć w biurze firmy, z której usług korzystamy lub za pośrednictwem jej strony internetowej. W obu przypadkach trzeba będzie poczekać na rozpatrzenie go, co jednak trwa zaledwie kilkadziesiąt minut, a nie nawet kilka dni jak w banku. Wyrażenie zgody na udzielenie pożyczki oznacza niemal natychmiastowy jej przelew na konto zaraz po podpisaniu umowy.