Biorąc kredyt lub pożyczkę gotówkową, trzeba zawsze pamiętać o jej regularnym spłacaniu. Jakiekolwiek zaległości mogą w przyszłości skutkować umieszczeniem w rejestrze dłużników i wpisem np. w Biurze Informacji Kredytowej. Oznacza to natychmiastowe problemy ze wzięciem kolejnej pożyczki w banku, co praktycznie odcina od możliwości sfinansowania wielu planów.

Pożyczki bez bik, spełnią wszystkie marzenia.
Na szczęście bank nie jest jedynym miejscem, w którym można zdobyć potrzebną gotówkę. W naszym kraju działa również wiele pozabankowych firm z branży finansowej, udzielających popularnych chwilówek, pożyczek bez bik i zaświadczeń. Są one dostępne także dla klientów, którzy mają pewne niespłacone zadłużenia i nie mogą pochwalić się nienaganną historią kredytową.

Mało formalności, szybka wypłata.
Korzystanie z usług takiej firmy pozwala na szybkie załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. W przeciwieństwie do placówki bankowej nie trzeba przedstawiać mnóstwa zaświadczeń o dochodach czy niezaleganiu z opłatami w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Wystarczy jedynie być osobą pełnoletnią, na stałe zameldowaną w Polsce i mieć przy sobie dowód osobisty. Wniosek o chwilówkę wypełnia się w biurze obsługi danej firmy lub na jej wygodnej w obsłudze stronie internetowej i podaje się tam jedynie dane osobowe, składając też oświadczenie o zarobkach. Formularz jest następnie przesyłany do akceptacji, na którą oczekujemy maksymalnie 30-40 minut. Jeśli decyzja jest pozytywna, to podpisujemy umowę i oczekujemy przelewu na wskazane konto.