Firma SOLVEN Finance rozszerza ofertę do 8000 zł.

Firma SOLVEN Finance wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerza ofertę do 8000 zł.

Wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym, baczna obserwacja, zarówno koniunktury jak również zachowań konsumentów, a także umiejętność wsłuchania  się w ich potrzeby, zaowocowały zwiększeniem limitów oferowanych pożyczek.

Spółka podniosła kwotę pożyczanego kapitału z 5000 do 8000 zł na 30 dni. Na taką ofertę finansową mogą liczyć osoby, które posiadają pozytywną historię współpracy z naszą firmą.

Prosty w użyciu kalkulator umieszczony na stronie internetowej firmy, umożliwi dokładne określenie kwoty jaką aktualnie potrzebujemy! Otrzymamy zwrotnie dokładną kwotę to spłaty, bez żadnych ukrytych opłat!

Jeśli z jakiś względów klient nie jest w stanie zwrócić należności w wyznaczonym terminie, istnieje możliwość wnioskowania o jego wydłużenie o 7, 14 lub nawet 30 dni!

Mając na względzie wygodę, formalności ograniczyliśmy do minimum, eliminując m.in. konieczność  wykonania przelewu weryfikacyjnego.  Aby starać się o kredyt konsumencki wystarczy komputer lub telefon z dostępem do internetu, a złożenie wniosku trwa tylko kilka minut.

Dynamiczny rozwój SOLVEN Finance jest najlepszym dowodem na  zwiększający się popyt na usługi firm z sektora pozabankowego oraz na rosnące zaufanie, jakim obdarzają je Polacy.

SOLVEN Finanse jest wpisane do Rejestru KNF oraz jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Więcej na dziennikwschodni.pl