Chociaż miłość powinniśmy celebrować przez cały rok, to właśnie w święto zakochanych chcemy podkreślić nasze uczucie do drugiej osoby w wyjątkowy sposób. Romantyczna kolacja, bukiet kwiatów, wyjście do kina, a może jakiś bardziej niekonwencjonalny pomysł na Walentynki? Czy istnieje idealny prezent na Walentynki dla niej i dla niego? Sprawdźmy.

Kolacja walentynkowa

To jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie święta zakochanych. Choć może wydawać się banalny, odpowiednio przygotowany na pewno będzie sporą niespodzianką i sprawi naszemu partnerowi wiele radości. Wybór idealnego miejsca umożliwia serwis eatpoint.pl. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu wystarczy kilka kliknięć, aby zarezerwować stolik, bez konieczności dzwonienia do lokalu.

Jeśli lubimy eksperymenty dobrym pomysłem na spędzenie Walentynek jest Kolacja w Ciemności. Dine in the Dark polega na zjedzeniu posiłku w całkowitym mroku. To zupełnie nowe doznania, które wyostrzą nasze zmysły.

Niekonwencjonalne pomysły na święto zakochanych

Romantyczna kolacja to dobry pomysł na celebrowanie dnia zakochanych. Jednak może w tym roku warto rozważyć mniej konwencjonalny sposób? Zróbmy niespodziankę naszej połówce i zabierzmy ją w podniebną podróż balonem. Kieliszek szampana wypity kilkaset metrów nad ziemią z pewnością na długo zostanie w pamięci ukochanej osoby.

Dobrym pomysłem na to, aby zaskoczyć partnera jest wspólna sesja zdjęciowa. To nie tylko idealny sposób na dobrą zabawę i wspólne spędzenie tego wyjątkowego dnia. Zrobione zdjęcia zostaną z nami na długie lata i będą stanowić niezwykłą pamiątkę.

Zapytani o jedną z najbardziej romantycznych scen filmowych, większość odpowie, że wspólne lepienie garnków przez bohaterów filmu Uwierz w Ducha. My również możemy pójść ich śladem i zapisać się na zajęcia z garncarstwa. To szansa na zdobycie nowych doświadczeń, dobrą zabawę, a także dodatkowy pretekst do dotykania się. Czy może być coś bardziej romantycznego?

Walentynki z kulturą

Walentynkowy wieczór to doskonała okazja do wspólnego wyjścia do teatru lub opery. Do kina chodzimy przeciętnie kilka do kilkunastu razy w roku. Zdecydowanie rzadziej kupujemy bilety na przedstawienia lub koncerty muzyki poważnej. W święto zakochanych zróbmy wyjątek i zabierzmy ukochaną osobę do teatru, na musical lub balet. Kto wie? Może w ten sposób złapiemy przysłowiowego bakcyla.

Zorganizowanie idealnego wieczoru walentynkowego bez obaw o finanse umożliwi krótkoterminowa pożyczka w SOLVEN udzielana online. To dodatkowy zastrzyk gotówki bez ukrytych kosztów przy minimum formalności.

Wycieczka na Walentynki

Wśród pomysłów na spędzenie dnia zakochanych coraz większą popularnością cieszą się romantyczne wyjazdy we dwoje. Kraków, Kazimierz, spacer brzegiem Bałtyku albo weekend SPA. Możliwości są nieograniczone i tak naprawdę tylko od naszej wyobraźni i preferencji zależy dokąd zabierzemy ukochaną osobę.

Dobrym pomysłem jest także wycieczka zagraniczna. Europejskie stolice kuszą nie tylko zabytkami, lokalną kulturą i tradycją, ale również atrakcyjnymi cenami. Dzięki licznym promocjom podróż do Wiednia lub Barcelony może nas kosztować tyle samo co wycieczka po Polsce.

Dokąd zatem wybrać się na romantyczny wypad we dwoje?

Na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście Paryż. Kolacja zjedzona w restauracji z widokiem na wieżę Eiffla albo spacer Polami Elizejskimi na pewno pozostaną w naszej pamięci na długi czas.

Idealnym miejscem na podróż z ukochaną osobą jest również Praga. Kieliszek wina wypity na moście Karola, czy wycieczka na Hradczany z pewnością zrobią wrażenie na naszej drugiej połówce.

Czy może być coś bardziej romantycznego niż pocałunek ukochanej osoby w świetlne księżyca podczas przejażdżki gondolą? Takie doznania oferuje oczywiście Wenecja.

To tylko niektóre z propozycji romantycznych destynacji. Wybór zależy od naszych upodobań i preferencji.

Przyjęcie na dzień zakochanych

Choć dzień zakochanych chcemy spędzić z ukochaną osobą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić inne pary i wspólnie zorganizować walentynkowe party. Podczas takiego wieczoru możemy zagrać w gry towarzyskie, urządzić konkurs taneczny albo maraton filmowy. To doskonała okazja do wspólnego przygotowania przekąsek kojarzących się z miłością np. czekoladowego fondue z owocami lub kanapek w kształcie serca. Dobrym pomysłem jest również bal przebierańców. Poprośmy gości, aby upodobnili się do słynnych par ze świata kina lub show businessu.

Prezent na Walentynki

Kwiaty i czekoladki zawsze są dobrym pomysłem. Jednak może warto zdecydować się na coś bardziej oryginalnego?

Która z pań nie chciałaby otrzymać gwiazdki z nieba? Teraz jest to możliwe. Certyfikat zakupu gwiazdy, która od tego momentu będzie posiadała imię wybranki to wyjątkowy prezent na Walentynki dla niej. Możemy go nabyć w Międzynarodowym Rejestrze Gwiazd.

A jak wgląda idealny prezent na Walentynki dla niego? Ukochanemu mężczyźnie podarujmy bilet na mecz jego ulubionej drużyny. Dobrym pomysłem jest także gra na konsolę. Wręczając prezent zaproponujmy wspólną rozgrywkę. Nasz partner na pewno doceni fakt, że chcemy dzielić jego hobby.

Zaręczyny w Walentynki

Jeżeli dwie osoby są pewne, że chcą ze sobą spędzić resztę życia, święto zakochanych jest doskonałą okazją do oświadczyn. Jak sprawić, aby ta chwila była wyjątkowa?

Panowie mogą zabrać swoją ukochaną w sentymentalną podróż. Pierścionek podarowany w miejscu pierwszego spotkania, z towarzyszeniem rytmów ulubionej piosenki, albo ukryty w potrawie, którą przygotowaliście na pierwszej randce.

Oświadczyny mogą być również bardziej spektakularne, na scenie pod koniec spektaklu, albo w restauracji w rytm muzyki granej przez orkiestrę przy stoliku. Pomysły są nieograniczone.

Podsumowanie

Niezależnie od tego czy wybieramy pierścionek zaręczynowy, rezerwujemy romantyczną wycieczkę, czy kupujemy voucher na lot balonem, dzięki pożyczce finanse nie będą stanowić przeszkody w zorganizowaniu idealnych Walentynek. To nawet 8000 zł dodatkowej gotówki z RRSO równą 1968,24%. Do 1000 zł za 0 zł pod warunkiem terminowej spłaty.